IS Premier

IS PREMIER

  • jsme certifikovaným obchodním a implementačním partnerem
  • přizpůsobíme systém vašim potřebám
  • poskytujeme kontinuální zákaznickou podporu
  • více jak 3 500 klientů využívá IS Premier
  • pomůžeme vám s analýzou, nasazením i správou

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty Premier system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy.

Na ploše originálního, mimořádně intuitivního a jednoduchého prostředí se nabízí profesionální, funkčně propracovaný a variabilní program, který svým universálním využitím s dokonalým poměrem cena/výkon je ideálním řešením pro firmu jakékoliv velikosti, včetně živnostníků.


Premier system

Nejrozšířenější verze programu PREMIER systém, jejímž uživatelem je více než 85% společností současného portfolia 3500 klientů (15.000 uživatelů). Tato verze je přijatelná cenou a tím je dostupná i menším společnostem vč. živnostníků, naopak vysoká technologická vyspělost , stabilita a spolehlivý provoz v síti nabízí kvalitní a výhodné řešení i pro střední společnosti o více než 20 PC v síti.

Premier system ENTERPRISE

Představuje nejvyšší verzi produktů Premier systém, která je určena pro nejnáročnější klienty. Při zachování stejné funkčnosti verze PREMIER system je vytvořen nejmodernější technologií, bez jakéhokoliv omezení pro uživatele či firemní procesy, nabízející nejvyšší bezpečnost a stabilitu provozu.

Jaké zvolit řešení?

Každá zákazník si může zvolit produkt dle vlastních požadavků a nároků, přičemž přechod mezi jednotlivými produkty je zcela kontinuální a rychlý, neboť ovládání a funkčnost obou verzí je téměř totožná. Pokud si nevíte rady, která verze je pro Vás vhodná kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme a poradíme